e
sv

AK PARTİ EYT’NİN ÇÖZÜMÜ İÇİN TARİH VERDİ 

29 Mart 2022 10:27
AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, katıldığı canlı yayında emeklilikte yaşa takılanlar konusu hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı.
avatar

admin

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 2

  Üzgün

İbrahim Ethem Taş’ın açıklamaları şöyle:

‘ÇALIŞMA NİHAYETE ERMEK ÜZERE’

“EYT ülkemizin gündeminde olan ve gittiğimiz her yerde bize sorulan sorulardan bir tanesi. EYT ile ilgili hükümetimiz bir çalışma yapıyor ve bu çalışma nihayete ermek üzere. Çalışma nihayete ermek üzere derken de, bununla alakalı biz gerek il başkanları toplantısında, gerek sayın bakanlarımızı ziyaret ettiğimizde gündeme getirdik. Ve tabi ki sayın cumhurbaşkanımızın da bu konu gündeminde. Bununla ilgili yasal düzenleme yapılıyor. Ciddi manada gerek Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığımız gerek Hazine ve Maliye bakanlığımız bu konuyu çözmek için bir komisyon kurdu.

‘CİDDİ BİR DÜZENLEME YAPILACAK’

Ciddi bir düzenleme yapılacak EYT’de… Hem emeklilikle ilgili hem de bize gelen talep ve istek şu: “Biz çalışmak zorundayız ama çok yüksek prim ödüyoruz. Bununla alakalı bize yardımcı olun” Bizim gittiğimiz birçok yerde bu söyleniyor.

‘HAZİRAN-TEMMUZ AYINDA DÜZENLEME GELECEK’

“EYT ile alakalı benim tarih vermem doğru olmaz ama aldığımız duyumlar; haziran-temmuz ayında bununla alakalı Meclis’te yasal düzenleme geleceği ve EYT’ye takılan vatandaşlarımızın rahat bir nefes alacağı…”

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Ahmey
  10 ay önce

  #EYT #ABO OK YAYDAN ÇIKTI HEDEFE DOĞRU GİDİYORUZ KAZANILMIŞ HAKKIMIZI İSTİYORUZ SADAKA DEĞİL

  yorum beğen
  • Ahmet
   10 ay önce

   #EYT bizi PERİŞAN ettiniz 2923 te nasıl bizden oy isteyeceksiniz halkından kopan iktidarlar yenilmeye mahkumdur #EYT #ABO

   yorum beğen

Sıradaki içerik:

AK PARTİ EYT’NİN ÇÖZÜMÜ İÇİN TARİH VERDİ