e
sv

AK PARTİ’DEN TEPKİ ÇEKEN EYT AÇIKLAMASI

25 Mart 2022 09:44
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un Haziran ayına vurgu yaptığı 3600 ek gösterge ve EYT açıklamasında kullandığı ifade, emeklilikte yaşa takılan vatandaşların tepkisini çekti.
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’dan 3600 ek gösterge ve EYT’lilere yönelik bir açıklama geldi.

Baybatur’un konuşması sırasında emeklilikte yaşa takılanlar için “EYT’nin bir kısmı” ifadesi dikkat çekti.

Baybatur’un konuşması şöyle:

“Korona sürecinde muazzam destek verildi. Devlet almadığı vergileriyle birlikte 200 milyar TL’ye yakın destek verdi. Bu az buz bir para değil. Bununla ilgili paketlerimiz, paramız hazır. Esnafa yönelik, KOBİ’lere, sanayicilere, vatandaşlara yönelik. Buna benzer başka şeyler de var.

Her zaman söylendiği gibi, 3600’den tutun, EYT’nin bir kısmı, EYT ile alakalı tutun da emeklilerle alakalı başka şeylerimiz var. Bunlarla alakalı yol haritamız belli, onun için çok rahat konuşuyorum. Çünkü yol haritasının ne olduğunu Sayın cumhurbaşkanımızın ifadelerinden, söylemlerinden ve ilgili bakanlıklarla yaptığımız görüşmelerden aldık, bekliyoruz. Haziran ayını bekliyoruz. ”

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Salebe
  11 ay önce

  Siz bekleye durun secim geldinde bizde bekleyecez

  yorum beğen
 • Fadıl Demircan
  11 ay önce

  akp Milleti 20 yıldır kendi menfaatleri için oyalıyor bunlara güvenilmez bizim emekli etmez umudum yok Allah bizlere sabır versin inşaallah

  yorum beğen
 • Hizli ve ofkeli
  11 ay önce

  200 milyar destegi kim nasil almis orasi tartisilir.lakin sizin aldiginiz yasal yada gayri yasal destekleri ne yapmak lazim aCaba.ya erken secimle ya genel secimle size oyle bir ders verilecekki ne oldugunu anlamiycaksiniz bile hirsizlar cetesi

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

AK PARTİ’DEN TEPKİ ÇEKEN EYT AÇIKLAMASI