e
sv

Avatar 4K ile tekrar Sinemalara Geliyor ve Hemen Ardından Avatar 2 Geliyor.

24 Eylül 2022 13:16
avatar

admin

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

James Cameron’ın tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olarak kabul edilen Oscar ödüllü filmi Avatar, 4K’da bir kez daha sinemaseverleri büyüleyecek. İlk kez 2009’da vizyona giren ve tüm zamanların en çok hasılat yapan filmlerinden biri olarak kabul edilen Avatar, 4K teknolojisiyle bir kez daha izleyicilerin gözlerini kamaştırıyor. Filmde Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Michelle Rodriguez ve Sigourney Weaver rol alıyor. Film, En İyi Görüntü Yönetimi, En İyi Yapım Tasarımı ve En İyi Görsel Efekt dallarında üç Oscar kazandı. James Cameron’ın Oscar ödüllü filmi Avatar, 23 Eylül’de 4K HDR’de vizyona giriyor.

Avatar filmin konusu:

Belden aşağısı felçli Jake Sully, kardeşi bir hırsızlıkta ölünce Pandora adlı uzak bir gezegene bir görev başlatmaya karar verir. Burası, Na’vi olarak bilinen nesli tükenmekte olan bir canlı türüne ev sahipliği yapıyor. Jake, benzersiz dillere, dünya görüşlerine ve yaşam biçimlerine sahip olan yerli halk ile iletişime girmeye çalışır. Askeri bir şirket, bölgeyi ve kaynaklarını araştırmak için Avatar adlı bir program oluşturmuştur. Bu program insanları kısmen insan ve kısmen Na’vi’ye dönüştürür ve Pandora’ya gönderir. Sisteme katılmak için gönüllü olan Botanikçiler Dr. Grace Augustine ve Jake Sully farklı bir hayata var oluyor. Sully, Pandora’ya girince felçli bedeni dönüşerek sağlam bir vücut haline gelir. Bu sırada Na’vi prensesi Neytiri ile yüzleşen Jake, bir anda bu gezegenin Dünya’ya bir araştırma görevi için gönderildiğini fark eder. Gezegeni Askeri Şirket’ten korumaya karar verir.

Avatar 2 ne zaman çıkacak:

Avatar: The Way of Water ismi ile vizyona girecek olan Avatar 2, görsel efektleriyle adeta zamana meydan okuyacak. Film 16 Aralık’ta sinemalar da izleyicilerle buluşacak.

Avatar 2’nin Fragmanı:

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Avatar 4K ile tekrar Sinemalara Geliyor ve Hemen Ardından Avatar 2 Geliyor.