e
sv

Bilimsel araştırmalar sonucu Kanserle savaşan ve ömür uzatacak bir içecek geliştirildi!

04 Ekim 2022 14:52
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnsan ömrü araştırmaları yaşlanmanın yolunu açıyor. Bilim adamları, daha uzun yaşamanın en iyi yollarından birinin hastalıktan kaçınmak olduğunu söylüyor. Araştırmalar, hayatı kolaylaştıran ve tansiyondan kansere kadar birçok rahatsızlığın önlenmesinde etkili olduğu gösterilen mucizevi bir içeceği ortaya çıkardı.

Sağlıklı yaşlanmanın yapı taşlarını ortaya koyan araştırmalar, hastalığın panzehirinin sağlıklı bir diyetle elde edilebileceğini gösteriyor. Araştırmalar, içeceğin kanser büyümesini yavaşlattığını ve kan basıncını düşürerek erken ölüme yol açtığını gösteriyor. Son yıllarda bilim adamları, pancarın içerdiği besin değeri sayesinde kanseri önlemeye yardımcı olabileceğini vurgulamıştır. CaroMont Health platformuna göre pancar vücuttaki aktif tümörlerin gelişimini yavaşlatmaya yardımcı olabilir.

Bir bardak pancar suyunun, sebzenin kökünü tüketmekle aynı besin değerine sahip olduğu ve sağlık açısından faydalı olduğu vurgulanmaktadır. Kanser, hasarlı DNA hücrelerinin çoğalmasından kaynaklanır. Pancar DNA hücrelerini onarır. Pancarın DNA hücreleri üzerindeki bu etkisi, kanser gelişimini durdurmada çok önemlidir. Pancarın içerdiği polifenoller, flavonoidler, nitratlar vb. değeri kanseri önler ve kemoterapinin istenmeyen etkilerini azaltır. Pancar antikanser ajan olarak bilinir çünkü kansere karşı koruyucudur. B-karoten ve lutein içerir. “Ömrü uzatan gıda”nın bilimsel olarak incelenmesi sonucunda ortaya çıktı! antikanser mucize içeceği

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bilimsel araştırmalar sonucu Kanserle savaşan ve ömür uzatacak bir içecek geliştirildi!