e
sv

Call of Duty Warzone Mobil’e Geliyor

22 Eylül 2022 20:49
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Activision ve Infinity Ward’dan Ücretsiz Popüler Battle Royale Oyunu Call of Duty Warzone, Mobile geliyor. Activision, ilk çıkardığı mobil oyun olan Call of Duty Mobile ile 250 milyondan fazla kullanıcı indirmişti. Ayrıca oyun piyasaya çıktığı ilk 7 gününde 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı.

Activision, TİMİ Studio Group ve Tencent Games’in geliştiricisi olduğu Call of Duty Mobile oyunu geliştiricilerine milyarlarca dolar kazandırdı. Oyun içi satın alımlar da çok daha hızlı ve yüksek kazanç sağladı.

Activision ve İnfinity Ward’ın çıkaracağı Call of Duty Warzone, geçtiğimiz günlerde oynanış videoları sızdırılmıştı. Videoda gösterilenlere göre Warzone Call of Duty Mobilden çok daha farklı olacak. Harita, grafik ve mekaniklerinde büyük yenilikler olacak. Call of Duty mobile oynayan oyuncular warzone için büyük bir beklentide. Warzone, bu beklentiyi karşılayacak mı henüz geliştiriciler tarafından net bir bilgi yok. Ancak oyun şu an Google Play Stor da ön kayıtta sunuldu bu Ön kayıt ile kullanıcılara oyun içi hediyeler dağıtacak.

Peki ne zaman çıkacak:

Call of Duty’nin ev sahipliği yaptığı CODNext etkinliğinde Call of Duty Warzone Mobile 2023’te Android ve iOS cihazlar için çıkacağı duyuruldu. Oyun için kesin bir çıkış tarihi verilmedi, ancak 120 oyunculu battle royale’in “mobil cihazlar için geliştirildiği” ve “mobil cihazlara özel etkinlikler, oynatma listeleri ve içerik” içerdiği söylendi.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Call of Duty Warzone Mobil’e Geliyor