e
sv

Elon Musk Twitter yönetim kurulu üyeliğini reddetti

11 Nisan 2022 10:56
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tesla otomobil ve başka bir takım teknoloji firtmasının CEO’su olan Elon Musk geçtiğimiz hafta Twitter’ın yüzde 9,2’lik hissesini aldıktan sonra yönetim kuruluna gireceği söylemişti.

Ancak Twitter CEO’su Parag Agrawal yaptığı son paylaşımla Elon Musk’ın kararını değiştirdiğini belirtti. Lakin yönetim kuruluna girmeyen Elon Musk hemen hergün Twitter’ın şirketin nasıl yönetilmesi gerektiği hakkında yeni fikirler ortaya atıyor.

Diğer yandan Agrawal, söz konusu paylaşımında Musk’ın Twitter’ın en büyük ortağı olduğunu belirtmiş, yönetim kuruluna girişine açık olacaklarını da açıklamasına eklemişti.

Elon Musk, Twitter’ın yüzde 9,2’lik hissesini satın alarak sosyal medya platformunun en büyük yatırımcısı olmuştu.

ELON MUSK’IN TWİTTER İÇİN YAPTIĞI ÖNERİLER

Twitter’ın en büyük ortağı haline gelen iş insanı Elon Musk önümüzdeki günlerde platformda yapılması planlanan bazı değişikliklerin ipuçlarını verdi.

Bunlar arasında Twitter’ın abonelikle üye olunan sisteminin fiyatının düşürülmesi, reklamların kaldırılması ve Dogecoin’le ödeme yapılması da var.

Musk ayrıca “Twitter Blue” üyelerinin Twitter’ı reklamsız kullanabilmesi ve mavi tik alması gerektiğini söyledi.

Elon Musk son olarak Twitter’ın San Fransisco’da bulunan ana binasının evsizler için barınağa çevrilmesi gerektiği fikrini ortaya attı. Tesla CEO’su halihazırda binanın boş durduğunu ifade etti.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Elon Musk Twitter yönetim kurulu üyeliğini reddetti