e
sv

Enola Holmes 2 Fragmanı Yayınlandı. Enola Holmes Filmi Ne Zaman Çıkacak ve Konusu

26 Eylül 2022 14:43
avatar

admin

 • e 5

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Enola Homes 2 için bir fragman yayınlandı.  Millie Bobby Brown ve Henry Cavill gibi tanıdık yüzler, Netflix’in devam filminde maceralarına devam ediyor. Enola Homes 2’nin fragmanı yayınlandı. Macera, Millie Bobby Brown, Henry Cavill ve Helena Bonham Carter’ın başrollerini paylaştığı Netflix film serisinde devam ediyor.

Yıllar sonra Benedict Cumberbatch ve Robert Downey Jr. Sherlock Holmes’u oynamakla meşgulken Netflix, dedektifin kız kardeşi Enola Holmes’a odaklanan yeni bir dizi başlattı. Eylül 2020’de vizyona giren Enola Holmes, izleyicileri Millie Bobby Brown’ın genç dedektif hali ile tanıştırdı.

Enola Holmes filmin konusu:

Enola Holmes, 16. yaş gününün sabahı uyandığında annesinin kayıp olduğunu fark eder. Garip bir doğum günü hediyesi bırakan annenin nerede olduğuna dair hiçbir ipucu yok. Özgürce büyüyen Enola, kendini Sherlock ve Mycroft’un himayesinde bulur. Kardeşlerinin tek istediği, Enola’nın okula geri dönmesi ve okulu düzgün bir şekilde bitirmesidir. Enola bu isteği reddeder ve annesini bulmaya kararlı bir şekilde Londra’ya kaçar. Ancak, Enola’nın yolculuğu, kaçak bir lordun izini sürmeye ve arkasındaki gizemi ortaya çıkarmaya yol açar.

Enola Holmes 2 Fragman:

Netflix, Enola Holmes’un merakla beklenen 2020 devam filmi Enola Holmes 2’nin ilk görüntülerini yayınladı ve filmin 4 Kasım’da platformda yayına gireceğini duyurdu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Enola Holmes 2 Fragmanı Yayınlandı. Enola Holmes Filmi Ne Zaman Çıkacak ve Konusu