e
sv

Google’dan büyük adım

11 Nisan 2023 11:45
Google'un CEO'su Sundar Pichai, verdiği bir röportajda; Google'un yapay zekâsını, arama motoruna dâhil edeceklerini açıkladı.
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google’un CEO’su Sundar Pichai, verdiği bir röportajda; Google’un yapay zekâsını, arama motoruna dâhil edeceklerini açıkladı.

Google, geçtiğimiz günlerde yeni yapay zekâsı olan Bard’ı tanıtmıştı. Görünüşe göre; Bard, hayatlarımıza daha fazla dâhil olacak.

Google’un CEO’su Sundar Pichai, Wall Street Journal’a verdiği bir röportajda; yapay zekâyı eninde sonunda Google aramalarına dâhil edeceklerini açıkladı.

Bunun ne zaman ve nasıl yapılacağı henüz bilinmiyor lakin Bard’ın hâlâ tartışılan cevaplarına bakılırsa biraz zaman alabilir.

Bu gelişme neden önemli? Bu sayede Google, arama sonuçlarını listeleme yöntemiyle gösterirken artık yapay zekâ ile sohbet edebileceğiniz başka bir arama motoruna izin verecek.

Google’un yapay zekâyı hayatımıza dâhil etmesiyle bu alandaki gelişmeler büyük ölçüde hızlanacak ve muhtemelen internet kuralları yeniden yazılacak. Bununla birlikte, şu anda toplumun yeni tanıştığı yapay zekâ kısa bir süre sonra teknolojinin yeni normali haline gelecek. 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Google’dan büyük adım