e
sv

GREEN CARD 2022 Başvuru tarihi ve Şartları

05 Ekim 2022 15:32
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeşil kart başvuruları 5 Ekim Çarşamba günü başladı. Sonuç olarak, birçok kişi Amerika Birleşik Devletleri’nde kalıcı oturma izni veren bir yeşil kart başvurusunda bulunma gerekliliklerine ilişkin araştırmalarını hızlandırdı. Bu nedenle yeşil kart başvuru tarihleri ​​ve koşulları hakkında araştırma yapılıyor. Peki 2022 Green Card başvurusu nasıl yapılır, şartlar nelerdir, ücretsiz mi? Yeşil kart başvurusunda bulunmak için pasaportuma ihtiyacım var mı? Yeşil kart başvuru tarih ve koşulları gündemde. Amerika Birleşik Devletleri’nde kalıcı oturma izni veren yeşil kart başvuruları 5 Ekim 2022 Çarşamba günü başladı. Bu bağlamda, yeşil kart başvurusunun detayları incelemeye tabi tutulmuş durumda. Yeşil kart başvurusu nasıl yapılır, şartlar, başvuru ücretsiz mi? Yeşil kart başvurusunda bulunmak için pasaportuma ihtiyacım var mı? Başvuru ne zaman kapanıyor?

Freetown’daki ABD Büyükelçiliği, DV 2024 Green Card Çekilişi için başvuru tarihlerini açıkladı. Büyükelçilikten yapılan açıklamaya göre, bu yılki yeşil kart başvuruları 5 Ekim-8 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında kabul edilecek.

GREEN CARD BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Green Card Çekilişi başvuruları DV Çekilişi’ne ücretsiz olarak yapılır. Bu nedenle, bir devlet kurumuna ihtiyaç duymadan resmi DV Çekilişi web sitesi (http://dvprogram.state.gov) aracılığıyla yeşil kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sayfası İngilizcedir, bu nedenle tüm adımları anlamalı ve doğru cevaplamalısınız. Ayrıca yeşil kart başvurusunda bulunanların bilgilerini doğru bir şekilde girmeleri gerekmektedir.

GREEN CARD BAŞVURU İÇİN

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

GREEN CARD 2022 Başvuru tarihi ve Şartları