e
sv

GTA 6 Oyunu Sızdırıldı! Yaklaşık 4GB’lık Sızıntı

19 Eylül 2022 22:56
avatar

admin

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar NYC olarak da bilinen Take-Two Interactive’e bağlı uluslararası video oyun şirketi olan Rockstar Game, GTA oyun serisi ile büyümeye devam ediyor.

Şirket, 17 Eylül 2013 tarihinde çıkardığı GTA 5 oyunu ile servetine servet katıp oyuncuların vazgeçilmezi haline geldi. Günümüzde bile halen bu oyun büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Rockstar game, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve halen test aşamasında olduğu söylenen GTA 6 oyunu oyuncular tarafından merakla beklenmekte. Nitekim şirket GTA 5 oyununda oyuncuların oynanışını ve oyun kalitesini arşa çıkarmıştı. Bu yüzden oyuncular çıkarılacak olan bu yeni oyunu bir önceki oyundan ne tür yenilikler getireceklerini merakla beklemekte.

Geçtiğimiz günlerde GTA 6 oyununa ait olduğu söylenen yaklaşık 4gb bir dosya ve 90 tane oynanış videosu sızdırıldı ve internete birçok sosyal medya platformlarda yayınlandı. Bunun üzerine Rockstar Game bu sızıntıların kaldırmak için çalışmalar başlattı fakat bu sızıntıların birçoğu halen internette dolaşmakta. Bunlarla beraber Rockstar Game açıklama yapmak zorunda kaldı ve GTA 6 oyunun geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı.

Sızıntılara göre, GTA 6 Vice City de geçecek ve bu harita çok daha büyük olacak. Oynanış ve mekaniklerde birebir GTA 5 benzer olacağını ve ekstra bazı mekanikler eklendiğini sızıntılarda göründü. Tabi bu yeni eklenen mekanikler oyun oynanışı için çok ciddi anlamda gerçekçilik katacağı gibi görünüyor.

Bu tür sızıntılar şirketleri bazı zamanlarda zarara uğratabiliyor bu nedenle oyun şirketleri önemli değişiklikler yapmak zorunda kalabiliyor zaten sızdırılan oynanış videoları 3 yıl gibi eski bir tarihte çekilmiş yani oyun geliştirme aşamasındayken yapılmış bunun için sızdırılmış videolara bakarak net bir şey söyleyemeyiz çünkü videoların çekilen tarihten bu tarihe kadar birçok önemli değişiklikler ve geliştirmeler yapılmıştır bile. Umarız oyunun kod yapısıyla ilgili bir sızıntı yok aksi halde oyunun çıkışını daha çok geciktirebilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

GTA 6 Oyunu Sızdırıldı! Yaklaşık 4GB’lık Sızıntı