e
sv

Netflix En Çok İzlenenler Arasında Olan Dizisi 4.Sezon Final mi Olacak?

28 Ağustos 2022 01:02
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 2

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Umrella Akademy  4. Sezon geliyor!!

NETFİLİX’İN en çok izlenen dizilerinden biri olan The Umbrella Academy 4.sezonu ile geliyor. Aynı zamanda final sezonu da diyebiliriz!

Gerarway (My Chemical Romance ) tarafından kaleme alınan ve Gabriel Ba tarafından çizilen The Umbrella Akademy, Dark Horse Comics’in yayınladığı,Eisner ödüllü popüler çizgi romanından uyarlandı.

Reginald hargreeves’in hiçbir hamilelik belirtisi göstermeden doğum yapan 43 kadının aynı gün doğan ve süper güçlere sahip çocuklarından bulabildiği ,7 tanesini evlat edinmesi konu alınır. Onlara: Luther, Diego, Allison, Klaus, 5 numara, Ben ve Anya isimleri verilir. Kendi isimlerinden çok numara kullanırlar. Her bir karakter farklı görev ve yetilere sahiptir.

7 kardeş kopmuş bir kıyametten dünyayı kurtarmak için güçleriyle The Umbrella Academy çatısı altında tekrar bir araya gelir.

Sezonundan buyana yüksek izlenme oranıyla devam eden macera şemsiyesi olarak da bilinen dizi yüksek bir sükse yaparak final sezonuyla karşımıza geçecek.

Herne Kadar Netflix 4. Sezonun geleceğini yayımlasa da ne zaman yayınlayacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. Macera şemsiyesi hayranları 4.sezon için ne kadar mutlu olsalar da bir yandansa final sezonu olması hayranlarını üzmektedir.

Peki sizler dizinin gidişatıyla ilgili neler düşünüyorsunuz? sizce erken bir final mi oldu?

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Netflix En Çok İzlenenler Arasında Olan Dizisi 4.Sezon Final mi Olacak?