e
sv

Netflix’in dizisi DAHMER Top 10 listesinde rekor bir izlenmeyle

03 Ekim 2022 18:32
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dijital yayın platformu Netflix, haftalık, aylık, yıllık ve kalıcı formatta farklı popüler içerik listesini düzenli olarak yayınlamaktadır. Bunlar arasında bazen beklenmedik bir şekilde popüler olanlarda oluyor.

DAHMER: Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesi, 196,2 milyon saat izlenerek Netflix’in akış tablosunda ilk sırada yer alıyor. En yakın rakibinden 4 kat fark atan bu dizi, beyaz perdeye vizyona girmesinin üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen rekora doğru ilerliyor.
Önümüzdeki aylar, Squid Game veya diğer Netflix orijinalleri gibi tüm zamanların rekorlarını kırıp kıramayacağını gösterecek. Ancak ilk haftalık performansıyla beklenmedik bir ivme kazandığı söylenebilir.
Listede ikinci sırada ise Fate: The Winx Saga’nın ikinci sezonu 60 milyon 970 bin saat izleniyor. Birçoğumuzun çocukken izlediği Winx Club çizgi filmini beyazperdeye uyarlayan bu yapım ilk sezonda pek başarılı olamasa da ikinci sezonda geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Son iki haftada ortalama 100 milyon saat izlenme ile en çok izlenen listelerin zirvesinde kalmayı başaran
Cobra Kai 5. Bölüm. Sezon üçüncü sıraya düştü. Hemen arkasında ise İngiliz kraliyet ailesini konu alan ve Kraliçe Elizabeth’in ölümünden sonra havalanan The Crown var.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Netflix’in dizisi DAHMER Top 10 listesinde rekor bir izlenmeyle