e
sv

Samsung’dan Galaxy S23 Geliyor! Görseller sızdırıldı!

27 Aralık 2022 14:26
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sızdırılan resmi görseller, Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra’nın nasıl görüneceğini tam anlamıyla ortaya koydu.


91Mobiles’ın yayınladığı habere göre Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra’nın tasarımının ne olacağını artık tam olarak biliyoruz. Zira ilk resmi tanıtım görselleri internete sızdırılmıştı. Ayrıca yakında çıkacak olan Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra’nın değil, aynı zamanda Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 5 benzeri Giyilebilir cihazların tanıtım görsellerini de içeriyor.
Teaser’da Galaxy S23 pembe ve Galaxy S23 Ultra yeşil. Galaxy S23 Ultra, selefine çok benziyor ancak Galaxy S22 Ultra’daki siyah halkaların aksine, dört kameranın üçündeki gövde rengi kamera halkaları gibi bazı küçük farklılıklara sahip. Ayrıca, delikli bir ekran boşluğuna yerleştirilmiş yükseltilmiş bir 12 megapiksel öne bakan kameraya sahip olduğu söyleniyor. Genel olarak, Galaxy S23 Ultra’nın tasarımı, bir önceki modelinden büyük ölçüde değişmemiş görünüyor.
Galaxy S23 ise yeni bir tasarıma sahip olabilir ve gücünü Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2’nin hızlandırılmış bir versiyonundan alabilir. Ayrıca 200 megapiksel kameraya sahip olduğu ve 30 fps’de 8K video çekebildiği söyleniyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Samsung’dan Galaxy S23 Geliyor! Görseller sızdırıldı!