e
sv

Türk Hava Yolları’ndan ucuz bilet kampanyası

04 Ekim 2022 15:51
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk Hava Yolları (THY) resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla indirimli bilet kampanyası başlatıldı. Paylaşımdan kısa bir süre sonra yine de ucuza almak isteyenler “THY ucuz bilet promosyon detaylarını” aramaya başladı. Bugün başlayan kampanya yarın sona eriyor. Bu yüzden biletinizi bir an önce almalısınız.

THY’nin sosyal medya hesabından ucuz bilet kampanyasının başladığını duyurdu. Son yıllarda artan uçak bileti fiyatları nedeniyle vatandaşlar hava ulaşımından kara ulaşımına geçiş yapıyor.

“Uçak Bileti Kampanyalarının Olanakları Keşfetmek” başlığı altında, uzun süredir uçmayanları sevindirecek bir uçak bileti promosyonu yayınladık. İndirimli bilet kampanyası dendi. THY en ucuz biletleri 299TL’den satıyor. Bu fırsat sadece iç hat uçuşları için geçerlidir.

Bugün başlayan kampanya 5 Ekim 2022 Çarşamba günü sona erecek. 4 ve 5 Ekim 2022 tarihlerinde alınan THY biletleri, 6 Şubat – 9 Nisan 2023 tarihleri ​​arasındaki uçuşlarda geçerlidir. Yani bugün veya yarın THY’den ucuz bilet kampanyaları ile bilet almak isterseniz seyahatiniz için bilet alabilirsiniz fakat uçuşunuz 6 Şubat – 9 Nisan 2023 tarihleri arasında olacak.

İşte Türk Hava Yolları’nın Twitter paylaşımı:

“Türkiye Bir Başka Güzel! 4-5 Ekim 2022 tarihlerinde tüm yurt içi uçuşlarda geçerli erken rezervasyon fırsatından yararlanın, 6 Şubat-9 Nisan 2023 tarihleri arasında 299,99 TL’den başlayan fiyatlar ve Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla uçun.”

Tabi 299,99 TL’den başlayan fiyatlarla olduğunu unutmayalım çünkü gideceğiniz mesafeye göre bu fiyatta bulamayabilirsiniz. Aslında bunu kampanya olarak ta görmek yanlış çünkü diğer firmalarla karşılaştırıldığında pekte bir indirimin söz konusu olmadığını görmekteyiz 299,99 TL’den başlayan kampanya aynı zamanda 1800-3300 TL’ye kadar ulaşmaktadır. İçeriği, aslından komik olan bu kampanyada biletlerin kesim tarihi ve uçuş tarihini gözden geçirecek olursak kampanyanın pekte bir şey değiştirmediğini fark edebiliriz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Türk Hava Yolları’ndan ucuz bilet kampanyası