e
sv

WhatsApp Kullanıcılarına Müjde: 3 Yeni Özellik Yakında Geliyor!

06 Mayıs 2023 14:55
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp, son güncellemeyle birlikte kullanıcılara 3 yeni özellik sunacak. Bu özellikler, uygulamayı daha kullanışlı hale getirecek. Anket iyileştirmeleri özellikle sosyal organizasyonlar için kullanışlı olacak. Birden fazla oy kullanarak sonuçları çarpıtma sorununu ortadan kaldırmak için artık tek oylu anketler oluşturulabilecek. Fotoğraf veya belge paylaşma sürecinde ise, paylaşılan görsellere altyazı eklenebilecek veya mevcut altyazılar düzenlenebilecek. Ayrıca, belge paylaşımı için başlık ekleme seçeneği de kullanıma sunulacak.

Üçüncü büyük güncelleme ise, sohbet geçmişinin başka bir iPhone’a aktarılması ile ilgili. Artık, iCloud’u kullanmaya gerek kalmadan sohbet geçmişi başka bir iPhone’a aktarılacak. Bu özellik, ücretsiz 5GB sınırının ötesinde ekstra iCloud saklama alanı için ödeme yapmayanlar için kullanışlı olacak. Uzun sohbet geçmişlerini yeni bir iPhone’a aktarmak için önceden iCloud kullanmak gerekiyordu, ancak bu yeni yöntem sayesinde aktarımın WhatsApp içinde yapılması mümkün olacak.

WhatsApp’ın yakın zamanda yayınlanacak olan bu güncelleme ile kullanıcılar, uygulamayı daha kolay ve kullanışlı bir şekilde kullanabilecekler. Anket iyileştirmeleri, görsel paylaşımı ve sohbet geçmişinin aktarımı özellikleri, WhatsApp’ı daha da güçlü bir uygulama haline getirecek.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

WhatsApp Kullanıcılarına Müjde: 3 Yeni Özellik Yakında Geliyor!