e
sv

WhatsApp’tan yeni özellik artık tablette de rahatlıkla kullanabileceksiniz!

07 Ekim 2022 16:04
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok güncellemeyle kullanıcıların karşısına çıkan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son dönemde tanıttığı yeni özelliklerle dikkatleri üzerine çekiyor. WhatsApp’taki yeni bir özellik, telefonunuzu kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. 2 milyar aktif kullanıcısıyla dünyanın en büyük mesajlaşma ağına sahip olan WhatsApp, son zamanlarda Telegram gibi mesajlaşma uygulamaları yüzünden kullanıcı kaybetmeye başladı.

Son olarak, mesajları düzenlemek, mesajları tarihe göre aramak, çevrimiçi durum bilgilerini gizlemek ve daha fazlası için popüler güncellemeler var.
WhatsApp Beta v2.22.21.5 ve v2.22.21.6’nın beta sürümlerinde yeni bir özellik keşfedildi. WhatsApp uygulaması yıllardır tabletlerde bulunmuyor.

Wabetainfo sitesinde yer alan habere göre yeni güncelleme sayesinde SIM kart takmadan WhatsApp’ı kullanabileceksiniz.

Arkadaş Modu olarak da bilinen bu yeni özellik, Android tabletinizde ikinci bir WhatsApp hesabı kullanmanıza olanak tanır. Bu işlemler yapıldıktan sonra uygulama hem telefon hem de tablet olmak üzere toplam 4 cihaza kadar kullanılabilir. Ancak, mesajlarınızı telefonunuz ve tabletiniz arasında senkronize etmek için aktif bir internet bağlantısı gereklidir. WhatsApp’ı tabletinizde kullanmak kolaydır. Yaklaşan yeni güncelleme ile Android tabletinizde yüklü olan WhatsApp uygulamasında Ayarlar’a gidin, Bağlı cihazlar’a dokunun ve QR kodunu tarayın.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sıradaki içerik:

WhatsApp’tan yeni özellik artık tablette de rahatlıkla kullanabileceksiniz!